Yaşanan olayda, spor salonundan gelen müzik sesi ve sporcuların giyiminden rahatsızlık duyan kadınlar, salona girerek görevlilerle tartıştı.Grup, "Ramazanda edepsizlik yapmayın, apartmanın huzuru kalmadı" diyerek tepki gösterdi ve iş yerinin içine ve çevresine çöp döktü.Olay, salonda bulunanlar tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Taraflar, yaşananlar üzerine polis merkezine giderek karşılıklı olarak şikayette bulundu.
Asayiş
Yayınlanma: 20 Mart 2024 - 13:57
SPOR SALONUNA ÇÖP DÖKTÜLER
Adana'nın Seyhan ilçesinde, bir grup kadın, "Ramazanda edepsizlik yapmayın" diyerek evlerinin altındaki spor salonuna çöp döktü.
Asayiş
20 Mart 2024 - 13:57