İZMİR - Çeşme'nin sevilen belediye başkan adayı Lal Denizli, kentin geleceğine yönelik kapsamlı projelerini açıkladı. Denizli'nin öncelikli hedefleri arasında çocukların eğitimi, sağlık hizmetleri ve ulaşımın geliştirilmesi yer alıyor.Çocukların eğitimine büyük önem veren Denizli, belediye kreşleri kurarak çocukların eğitimine destek olmayı planlıyor. Ayrıca, çocuk parklarının sayı ve niteliğini artırarak güvenli ve eğlenceli alanlar oluşturacaklarını belirtti. Beslenme desteği programı ile tüm çocukların sağlıklı beslenmesini sağlayacaklarını ifade etti. Bununla birlikte düzenli sağlık taramalarıyla çocukların sağlığını yakından takip edeceklerini vurguladı.Sağlık alanında da önemli adımlar atmaya hazırlanan Denizli, yeni bir bütünleşik sağlık merkezi kuracaklarını duyurdu. Bu merkezde sadece tedavi hizmeti değil, aynı zamanda sağlıklı yaşamı destekleyecek birimlerin bulunacağını belirtti.Ulaşım konusunda da çözümler sunan Denizli, Çeşmelilerin istedikleri noktalara kolayca ulaşabilmesini sağlayacak bir Çeşme Rotası oluşturacaklarını açıkladı. Yeni yaya ve bisiklet yollarıyla çevreye duyarlı ve sağlıklı ulaşımı teşvik edeceklerini ifade etti. Ayrıca, mevcut otoparkları iyileştirerek yeni otopark alanları oluşturacaklarını ve yolların standartlarını yenileyerek güvenli bir ulaşım ağı oluşturacaklarını belirtti. Çeşme Otogarı'nı modernize ederek ve Çeşme Marina yolunu yeniden düzenleyerek estetik ve kullanışlı hale getireceklerini söyledi.Denizli'nin bu kapsamlı projeleri, Çeşme'nin geleceği için umut vaat ediyor.
Yerel
Yayınlanma: 26 Mart 2024 - 14:37
Güncelleme: 26 Mart 2024 - 14:50
KÖYDEN BİR KENT YARATMAYA HAZIRLANIYOR
Çeşme Belediye Başkan Adayı Lal Denizli'nin Projeleri Çocuklar, Sağlık ve Ulaşım İçin Vaatlerle Dolu
Yerel
26 Mart 2024 - 14:37
Güncelleme: 26 Mart 2024 - 14:50
İlginizi Çekebilir