Mücadelenin ilk dakikalarında Vakıfbank oyuncularının aldığı bir sayı sonrasında yaşanan sevinç anında, dudakların birbirine temasıyla Cansu Ozbay ve Ali Frantti arasında komik bir durum oluştu.Bu beklenmedik durum, iki oyuncunun verdiği doğal tepkiyle herkesi gülümsetti. Eczacıbaşı Dynavit ve Vakıfbank arasındaki bu sevimli an, sadece rekabet dolu bir maçın değil, aynı zamanda dostluk ve sporun ne kadar eğlenceli olabileceğinin bir göstergesi oldu.Karşılaşmanın sonucu ne olursa olsun, bu tür anlar spordaki gerçek değeri hatırlatıyor ve izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor. Eczacıbaşı Dynavit'in finale yükselmesiyle birlikte, Vodafone Sultanlar Ligi'nin heyecanı ve rekabeti daha da artacak gibi görünüyor.
Spor
Yayınlanma: 05 Nisan 2024 - 20:10
CANSU İLE FRANTTİ'NİN SEVİNCİ OLAY OLDU
Vodafone Sultanlar Ligi yarı final serisi ikinci maçında Eczacıbaşı Dynavit ile Vakıfbank arasında gerçekleşen karşılaşmada ilginç bir an yaşandı.
Spor
05 Nisan 2024 - 20:10